Najlepsze laptopy do gier, które recenzowaliśmy w 2020 roku

Najlepsze laptopy do gier to nie tylko niesamowicie wciągające doznania z gry, ale także przenośność. Teraz, gdy zamykają one lukę w wydajności między nimi a najlepszymi komputerami do gier z najnowszymi mobilnymi wersjami najnowocześniejszych urządzeń wewnętrznych, są one również w stanie dać Ci przewagę nad rywalami, a nawet pomóc Ci dostać się na szczyt tabeli wyników.

W rzeczywistości, najlepsze laptopy do gier to jedyny sposób, aby pozostać konkurencyjnym w grach i jednocześnie pozostać przenośnym. Nie ma żadnej gry PC, że najlepsze laptopy do gier nie może obsłużyć. A wszystko to dzięki procesorom Intel Coffee Lake Refresh do kart graficznych Nvidia Turing i AMD Navi, a także najszybszym dyskom SSD zapewniającym maksymalną wydajność, które chowają się pod maską.

Zebraliśmy najlepsze laptopy do gier, które testowaliśmy i recenzowaliśmy tutaj w TechRadar i umieściliśmy je na tej liście dla Ciebie. Bez względu na to, jaki jest Twój budżet i potrzeby, czy jesteś zwykłym graczem, który gra w wolnym czasie, czy profesjonalistą, który potrzebuje najpotężniejszego sprzętu wewnętrznego, nie ma lepszej inwestycji. Sprawdź również nasz ranking foteli dla graczy.

1. Obcy obszar-51m

Najlepszy laptop do gier w okolicy

Jeśli upadłeś głową na pięty, widząc oszałamiającą, aczkolwiek dziwaczną białą obudowę Alienware Area-51m, nie jesteś sam. A jeśli wyłudzisz te kilka tysięcy dolarów na podstawie wyglądu samego siebie, będziemy ostatnimi ludźmi, którzy to osądzą. Tak czy inaczej, ucieszysz się wiedząc, że to nie wszystko na nic, ponieważ ten laptop do gier - a raczej najlepszy z najlepszych laptopów do gier 2020 roku - ma w sobie mocny cios i jest bardzo mądry jak na grę. To jest do tej pory najpotężniejszy laptop do gier na rynku obecnie, i nie będziesz w stanie pomóc, ale być pod wrażeniem. Jego wygodna klawiatura i gotowość VR są po prostu czereśnie na górze.

2. Asus ROG Zephyrus S GX701

Siła i piękno

W dzisiejszych czasach, najlepsi producenci laptopów do gier są zakodowane do rzemiosła najcieńszy laptop do gier pakując surowe moc. W tej chwili, tym, który może być liderem ładunku jest Asus ROG Zephyrus GX701. Przy grubości zaledwie 0,7 cala, ta bestia laptopa szczyci się układem Intel Coffee Lake Core i7, grafiką Nvidia GeForce RTX 2080 Max-Q i 16 GB pamięci RAM. Oznacza to, że możesz grać w dowolną grę komputerową pod słońcem na komputerze Ultra, a także zabrać ją ze sobą, gdziekolwiek jesteś - jest to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących z zamiłowaniem do gier. Ponadto jest wyposażony w oświetlenie RGB, które olśniewa niemal każdego.

3. MSI GS65 Stealth

Cienki. Piękne. Potężny.

Graj w jedne z najlepszych gier na PC w ruchu i bardzo dyskretnie z MSI GS65 Stealth, który może być tylko laptopem do gier swoich marzeń, jeśli jesteś podróżnikiem. Wchodząc w zaledwie 0,69 cala grubości i pakowania imponujących wewnętrznych, takich jak procesory Intel Coffee Lake i Nvidia GeForce GTX 10-serii - odświeżony z grafiki RTX 20-serii w CES - MSI GS65 Stealth pakuje dziurkacz w swoim pakiecie rzeczy. Nie ma niczego, czego nie będziesz w stanie rzucić na tę rzecz, a co by ją spowolniło. A dzięki inteligentnej estetyce, będziesz mógł nosić ten bydlęcy sprzęt wszędzie tam, gdzie się wybierasz, dzięki czemu stanie się jednym z najlepszych laptopów do gier na ulicach.