Najlepsze uczniowskie laptopy 2020: wszystkie najlepsze opcje dla szkoły

Najlepsze laptopy dla studentów uczelni nie zawsze są najtańsze lub najlżejsze. Nie zrozum nas źle; laptopy niskobudżetowe zazwyczaj są świetnymi kandydatami, ponieważ cena jest zawsze bardzo ważna, gdy ktoś wyjeżdża na studia, a studenci zazwyczaj nie potrzebują laptopów o dużej mocy. Jednak nie musi to oznaczać, że zawsze będą to najlepsze laptopy dla studentów.

Najlepsze studenckie laptopy muszą spełniać kilka kryteriów. Muszą być przede wszystkim przystępne cenowo, zwłaszcza gdy pracujesz z budżetem studenckim. Muszą także zapewniać odpowiednią wydajność, dzięki czemu będą w stanie sprostać szczególnemu obciążeniu pracą studenta, a także umożliwiać strumieniową i lekką pracę po zakończeniu kursu. Wreszcie, muszą mieć wystarczająco dużo soku, aby wytrzymać cały dzień w szkole za pełną opłatą.

Wybraliśmy najlepsze laptopy dla studentów 2020 roku i mamy coś dla każdej potrzeby. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć najlepszy Chromebook, który oferuje świetną cenę bez utraty wydajności, czy też serdeczniejsze urządzenie wyposażone w wydajny system operacyjny, taki jak Windows 10 lub MacOS, jest tu coś dla Ciebie. Pomiń wszystkie te żmudne badania i przejdź od razu do nauki.  

1. Huawei Matebook 13

Najlepszy laptop dla większości studentów uczelni

Jesteśmy wielkimi fanami laptopów, które potrafią umiejętnie znaleźć równowagę między ceną a wydajnością, nie zawierając prawie żadnych kompromisów, a Huawei MateBook 13 jest bliżej niż cokolwiek innego do tej pory w 2019 roku. Jest lekki i kompaktowy, idealny do przenoszenia w plecaku, gdy spieszy Ci się z klasą do klasy; ale jest też szybki i niedrogi. Ten olśniewający 13-calowy Ultrabook sprawi, że cała Twoja praca będzie wykonana w stylu, bez wypalania dziury w kieszeni. Oczywiście, możesz mieć pod ręką tę ładowarkę, jeśli chcesz, aby trwała cały dzień, ponieważ żywotność baterii jest przytłaczająca. Jednak nadal nie ma wątpliwości, że Huawei Matebook 13 zasługuje na swoje wzniosłe miejsce na liście najlepszych laptopów dla studentów.

2. Dell XPS 13

Statek flagowy Della właśnie ukończył

Flagowy laptop firmy Dell zawsze był oceniany jako jeden z najlepszych laptopów dla studentów, nie wspominając o jednym z najbardziej idealnych urządzeń dla profesjonalistów i zwykłych, codziennych użytkowników. Tym razem model XPS 13 2019 firmy Dell wita z powrotem jako model podstawowy, dzięki czemu po raz kolejny jest wystarczająco przystępny cenowo dla studentów. Firma Dell odniosła się również do naszej największej frustracji dzięki serii XPS - kamerze internetowej. W końcu została ona przeniesiona z powrotem nad wyświetlacz, gdzie jej miejsce. Oznacza to, że Twoja rodzina i przyjaciele nie będą musieli już nigdy więcej wpatrywać się w Twoje nozdrza, gdy prowadzisz wideorozmowę.

3. Google Pixelbook Go

Najlepszy Chromebook Google dla niedrogich konsumentów

Czy czekałeś na dzień, w którym wreszcie będziesz mógł sobie pozwolić na cenę premium Google Pixelbook? Cóż, z wydaniem przez Google Pixelbook Go, Twoje oczekiwanie w końcu się skończyło. Zgoda, nie jest to prawdziwe luksusowe urządzenie, o którym marzyłeś. Jednak możesz być pewny, że pokochasz tego Chromebooka, tak jak my w naszym czasie z nim. Kochamy ją tak bardzo, że zdobyła naszą upragnioną nagrodę "Editor's Choice" w kategorii Chromebook. Charakteryzuje się niesamowitą żywotnością baterii, jeszcze bardziej imponującą klawiaturą i kamerą internetową 1080p, czego nie widać często w bardziej ekonomicznych laptopach nawet w 2019 roku. I to tylko na początek.