Nowe wycieki OnePlus 8 ujawniają więcej szczegółów i inny kolor

Wycieki z OnePlus 8 nadal kapią - spodziewamy się, że telefon zostanie oficjalnie odsłonięty w połowie kwietnia, a z wyprzedzeniem dostaliśmy tylko kilka szczegółów, w tym więcej specyfikacji wyświetlacza i nową opcję kolorystyczną.

Ishan Agarwal twierdzi, że OnePlus 8 Pro jest wyposażony w 6,78-calowy wyświetlacz pracujący z częstotliwością 120 Hz, oferujący większą dokładność kolorów i obsługę 10-bitowego HDR. Inaczej mówiąc, jeden z najlepszych ekranów w smartfonie.

Agarwal sugeruje również znaczne ulepszenia w niestandardowym oprogramowaniu OxygenOS, które zostało opracowane przez OnePlus - przygotuj się na bardziej zoptymalizowane doświadczenie, które będzie "płynniejsze i szybsze", gdy telefon pojawi się w ciągu kilku tygodni.

To samo źródło ujawniło niektóre z tych spekulacji wcześniej w tym tygodniu, więc możemy mieć dość dużą pewność, że są one dokładne. Mniejszy, bardziej przystępny cenowo OnePlus 8 jest wyposażony w 6,55-calowy ekran.

W międzyczasie Roland Quandt z WinFuture podzielił się również nieszczelnymi renderami OnePlus 8, co daje nam lepsze wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać standardowa słuchawka. Debiutuje nowy kolor "Glow", z uderzającym fioletowym do pomarańczowego gradientem.

Pozostałe kolory będą miały odcień zielony i zwykłe czarne wykończenie, które widzieliśmy w piątek, ujawnione przez kolejny przeciek. Wszystko to oznacza, że na tym etapie wiemy prawie wszystko o OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro.

Sam OnePlus potwierdził, że nowe telefony będą miały zawsze włączony wyświetlacz - czego nie widzieliśmy w telefonie OnePlus - podczas gdy źródło rozmawiające bezpośrednio z TechRadarem zasygnalizowało, że drugi tydzień kwietnia jest dniem, w którym urządzenia zostaną ujawnione.

Z pewnością wygląda na to, że OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro będą dwoma z najlepszych smartfonów roku, zarówno pod względem wyglądu, jak i specyfikacji, które oferują. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wydaje nam się, że wiemy do tej pory o tych telefonach.