Samsung Galaxy S30: to, co chcemy zobaczyć

Samsung Galaxy S20 nie był długo w czasie pisania, ale już marzyliśmy o tym, co Samsung będzie gotować dla Galaxy S30.

Na pewno są to jedne z najbardziej ekscytujących telefonów 2021 roku, więc szum już się buduje, a my nawet słyszymy pierwsze bardzo wczesne plotki.

Znajdziesz je poniżej, a my będziemy dodawać do tego artykułu za każdym razem, gdy pojawią się nowe informacje, więc upewnij się, że regularnie sprawdzasz, czy chcesz być na bieżąco.

Nasza lista życzeń dla Samsung Galaxy S30 znajduje się również dalej - są to rzeczy, które najbardziej chcemy od następnego telefonu Samsung Galaxy S, aby uczynić go jak najlepszym.

Cięcie do pościgu

  • Co to jest? Następca Galaxy S20
  • Kiedy to się skończy? Prawdopodobnie w lutym 2021 roku.
  • Ile to będzie kosztować? Prawdopodobnie w górę $999 / 899 / AU $1,499

Samsung Galaxy S30 data wydania i cena

Samsung zawsze odsłania swoje nowe modele Galaxy S na początku roku, a w ostatnich latach ogłasza je w lutym, a następnie sprzedaje je od marca, więc jest bardzo prawdopodobne, że zrobi to samo z Samsung Galaxy S30 zakres.

Nie możemy uzyskać wiele bardziej szczegółowych informacji, ale ostatnio firma unika MWC (targi, które odbywają się pod koniec lutego) i uruchomiła swoje telefony wcześniej w tym miesiącu, więc również jest prawdopodobne, że w 2021 roku.

Co do tego, ile będzie kosztować Samsung Galaxy S30, telefony będą prawdopodobnie co najmniej tak samo drogie, jak Galaxy S20, co prawdopodobnie oznacza cenę wywoławczą podstawowego modelu co najmniej 1999 / 899 funtów / AU $1,499, z Samsung Galaxy S30 Plus i Samsung Galaxy S30 Ultra prawdopodobnie będzie kosztować jeszcze więcej.

Samsung Galaxy S30 przecieki i nowości

W czasie pisania jedynego prawdziwego Samsung Galaxy S30 wycieku przyjmuje formę roszczenia z postu na południowokoreańskiej stronie Clien (za pośrednictwem SamMobile), że Samsung pracuje na kamerze 150MP dla smartfonów, które mogą łączyć dziewięć pikseli w jeden, na zdjęciach 16MP, które mogą wziąć w dużym stopniu światła.

Twierdzenie to przyjęlibyśmy jednak z poważną stroną soli - jest bardzo wcześnie na plotki o S30, źródło nie ma śladu, a nawet jeśli Samsung pracuje nad tą kamerą, to nie gwarantuje, że zobaczymy ją w Galaxy S30.

Poza tym możemy się domyślać o Samsung Galaxy S30. Na przykład, prawie na pewno będzie zasilany przez cokolwiek, co jest top-endowym chipsetem Snapdragon w tym momencie (prawdopodobnie Snapdragon 875), a niektóre regiony zamiast tego dostaną top-endowy chipset Exynos.

To, co chcemy zobaczyć

Niewiele jeszcze wiemy o Samsungu Galaxy S30, ale wiemy, czego od niego chcemy, a na czele naszej listy znajdują się następujące rzeczy.

1. Bardziej rozsądna cena

Nie ma mowy o tym, jak drogi jest asortyment Samsung Galaxy S20. Nawet podstawowy model będzie ustawić Cię z powrotem dużo, z cenami rosnącymi w porównaniu do poprzedniego roku i Samsung Galaxy S20 Ultra prawie tworząc nową kategorię ultra-premium telefonów.

Sytuacji nie pomaga brak Samsung Galaxy S20e lub Samsung Galaxy S20 Lite - choć możliwe, że kiedyś się pojawi.

W każdym razie, chcielibyśmy zobaczyć albo obniżenie kosztów dla modeli 2021 lub Samsung Galaxy S30 Lite wraz z resztą asortymentu. Albo jeszcze lepiej, oba.

2. 100-krotny zoom w całym zakresie

Samsung Galaxy S20 Ultra posiada jedne z najbardziej błyskotliwych aparatów, jakie widzieliśmy na smartfonie, wyróżniające się 100-krotnym zoomem.

Tak więc, w przypadku serii Galaxy S30 chcielibyśmy, aby funkcja ta została przeniesiona do bardziej przystępnych cenowo modeli. Chcielibyśmy jednak, aby została ona również ulepszona, ponieważ w obecnej formie jej jakość nie jest doskonała, co sprawia, że jest to bardziej imprezowy trik niż funkcja, której będziesz naprawdę dużo używać.

3. Kamera na ekranie

Obecne flagowe modele Samsunga mają wycięcia na ekranie dla kamery selfie, a my uważamy, że jest to dość nieelastyczne rozwiązanie, więc dla Samsung Galaxy S30 naprawdę chcielibyśmy, aby kamera była wbudowana w ekran, tak jak skaner linii papilarnych.

Pozwoliłoby to Samsungowi na uzyskanie prawdziwie uniwersalnego wyglądu ekranu bez konieczności korzystania z wyskakującej kamery (która zajmuje więcej miejsca w środku i prawdopodobnie jest bardziej podatna na uszkodzenia).

Nie jesteśmy pewni, czy to zobaczymy - prawdopodobnie będzie to w dużej mierze zależało od tego, czy technologia jest wystarczająco dobra - ale z pewnością będzie to cecha wyróżniająca.

4. Nowy wygląd

Konstrukcja serii Galaxy S nie zmieniła się zbytnio z modelami z lat 2020, a poza przełączeniem ramki na kamerę z dziurkaczem, konstrukcja nie zmieniła się za bardzo od lat, więc powiedzielibyśmy, że nadszedł czas, aby Samsung przełączył się z serii Galaxy S30.

Jednym ze sposobów, aby to zrobić byłoby z kamery na ekranie, jak wspomniano powyżej, ale w ten czy inny sposób chcemy, aby telefony wyglądały naprawdę inaczej niż Galaxy S20.