Top 10 Muszę mieć małe urządzenia do Twojej kuchni

1. Ekspres do kawy

Ekspresy do kawy to niezastąpione małe urządzenie. W przeciwieństwie do wielu innych małych urządzeń, ekspresy do kawy znajdują się poza kuchnią. Urządzenia te można zobaczyć w biurach i pokojach hotelowych, ponieważ prawie każdy uwielbia na początku dnia gorącą filiżankę kawy.

2.Tostery i piekarniki

Tostery i piece do tostów są podstawowym wymogiem w wielu kuchniach. Tostery szybko i sprawnie produkują chrupiące chleby i bajgle, a tostery świetnie nadają się do topienia serów i podgrzewania potraw.

3. Blender

Miksery są ważnym urządzeniem dla tych, którzy potrzebują mieszać sosy, soki lub zupy. Główną zaletą blendera jest jego zdolność do "mieszania" dwóch lub więcej składników razem. Jego silnik jest na ogół mniej wydajny niż procesora, a ostrza są mniej ostre, więc blender jest lepiej stosowany z płynami i lodami.

4. Przetwórca żywności

Jeśli musisz pokroić dużo warzyw w krótkim czasie, to robot kuchenny jest Twoim najlepszym przyjacielem. Wiele urządzeń jest dostarczanych z różnymi przystawkami do ostrzy, dzięki czemu możesz wybrać, które ostrze będzie najlepiej pasowało do Twoich potrzeb przetwórczych.

5. Mikser

Każdy piekarz wie, jak pracochłonne jest mieszanie ciasta chlebowego lub ciasta do ciasta. Miksery ułatwiają łączenie składników mokrych i suchych, takich jak mąka i jajka. Niektóre miksery są wyposażone w przystawki do zagniatania ciasta.

6. Grill elektryczny

Niezależnie od tego, czy jest to grill z małżami, grill panini, czy też elektryczny griddle, w dzisiejszych czasach w kuchni mile widziane są wszystkie rodzaje grilli elektrycznych. Grille elektryczne są małe, wolne od dymu i łatwe do czyszczenia. Potrawy gotowane na grillu elektrycznym smakują świetnie i mogą być o wiele zdrowsze niż potrawy smażone na patelni.

7. Kuchenka wolnostojąca

Znane również jako garnki crock, wolnowary są szczególnie pomocne dla zapracowanych szefów kuchni, ponieważ można przygotować posiłek przed wyjściem z domu na dzień i mieć to zrobić przed powrotem do domu. Kuchenki pozwalają na gotowanie żywności przez cały dzień lub noc, aby zapewnić rodzinie pyszny, domowy posiłek.

8. Mikrofalówka

Żadne małe urządzenie nie jest bardziej kochane niż kuchenka mikrofalowa. W rzeczywistości, dla wielu, mikrofalówka to całe doświadczenie kuchenne. Mikrofalówki podgrzewają jedzenie w mniej niż połowie czasu pracy tradycyjnej kuchenki. Mikrofalówki są łatwe w obsłudze i niezwykle trwałe.

9. Frytownica

Frytki, ciche szczenięta i paluszki z kurczaka są dopracowane do perfekcji przez frytkownicę. Choć nie są one tak zdrowe jak grill, domowe frytownice są bardzo popularne, ponieważ wnoszą smak do Twojego stołu obiadowego.

10. Kuchenka do ryżów

Weź zgadywankę z robienia ryżu na swoim blacie kuchennym i uzyskaj spójne wyniki. Kuchenki do gotowania ryżu pomogą Ci zrobić idealny ryż za każdym razem za pomocą jednego przycisku.